Ремонт меблів

Ремонт меблів

Стільниці з ДСП для ремонту шкільних парт мають широкий попит в середовищі навчальних закладів. Стандартний розмір ремкомплекту -стільниця з ДСП 1200х500мм. Замовивши ремонт для шкільних меблів (заміна кришок для шкільних столів) можна сутєво заощадити кошти та оновити зовнішній вигляд шкільного класу чи аудиторії. Відповідно ремонт шкільних меблів можна робити поетапно. Спочатку замовити кришки для столів, згодом сидіння та спинки з фанери. Так, як старі каркаси ще досить міцні, то поновлення лише стільниць забезпечить потрібний вигляд та комфорт старих шкільних меблів. Замінені кришки ДСП будуть довго та надійно служити. Для кришок - ДСП використовується  товщиною 16-18мм, в яких кути можуть бути заовалені, або прямі. Перевагою користуються стільниці для ремонту парт , стільниці з заоваленими кутами, так, як запобігають отриманню різного роду травм. Також можна замовити заміну нижньої полиці в столі та передноього каркасу. Ціна полиці та каркасу вираховується індивідуально.

Заміна кришок до парт здійснюється у кілька способів. Можна замовити майстра, який зробить демонтаж та монтаж стільниць для парт. Також можна замовити самі кришки з ДСП для шкільних столів і здійснити заміну стільниць самостійно. Ремкомплекти для столів-стільниці ДСП постачаються без отворів. Свердлення кришок для столів в школу відбувається, безпосередньо, на місці, так, як старі каркаси можуть неспівпадати зі стандартними. Якщо старий металевий каркас шкільної парти підлягає ремонту, то потрібно виміряти його товщину, для точного підбору фурнітури(гвинти та шайби).

Здійснюємо виготовлення та ремонт шкільних меблів. Заміна ремкомплектів з гнутоклеєної фанери для шкільних крісел. Заміна кришок ДСП для шкільних столів. Виготовлення стільниць ДСП та відправка по всій території України.Надаємо безкоштовні консультації щодо самостійного ремонту шкільних меблів. Замовити ремонт шкільних меблів у Львові. Швидкий та якісний ремонт стільців та парт для навчальних закладів. Замовити ремкомплекти для шкільних крісел-гнутоклеєна фанера. Замовити стільниці з ДСП для ремонту шкільних парт у Львові.

Ремонт шкільних парт та столів у Львові.

Ремонт шкільних стільців у Львові.

Ремкомплекти для шкільних стільців по всій Україні.

Ремкомплекти для шкільних парт по всій Україні.